DAPAS spol. s r.o.

Doporučujeme

Naše firma DAPAS spol.s r. o. byla založena v roce 1996 a v současnosti patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v České republice. V naší široké nabídce si můžete vybrat obalový materiál pro nejrůznější oblasti použití - obalový materiál vyrábíme a dodáváme v mnoha provedeních podle přání a potřeb našich zákazníků. Mezi hlavní produkty naší společnosti patří polyetylenové fólie, výrobky z nich - pytle, sáčky, tašky a další - specializujeme se především na výrobu LDPE fólie , hadice, polohadice pro skupinové balení do průmyslu ale i do menších provozoven. Potisk je rovněž v našich možnostech až do 6 barev. Společnost Dapas spol. s.r.o. uzavřela smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. a plní své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití odpadu z obalů způsobem podle paragrafu 13 odst. 1 písm. c) zákona o obalech a zapojila se do Systému sdruženého plnění EKO-KOM.pod klientským číslem P03120001.

Přejít na web dodavatele
  • Cena: Dle rozsahu práce
  • Lokalita : Konice

Další produkty dodavatele

LDPE tašky s reklamním potiskem, HDPE tašky košilky

LDPE tašky s reklamním potiskem, HDPE tašky košilky

LDPE tašky se spevněným uchem nebo s paskovými držadly. Jednobarevný i vícebarevný potisk. Až 8 barev s možností tisku do kraje tašky. HDPE tašky košilky s potiskem i bez.

Pytle a sáčky

Pytle a sáčky

Pytle a sáčky je možné tepelně zpracovat. Pytle a sáčky jsou stabilizované proti slunečnímu záření, obvyklá je stabilizace na 12 a 24 měsíců.

Stretch fólie

  • Lokalita : Konice

Průtažná fólie

  • Lokalita : Konice
Paletizační pytel

Paletizační pytel

Nabízíme LDPE pyletizační pytle v různch barvách a rozměrů dle přání. Rovněž nabízíme jako ochrané vložky do velkých či malých boxů, kartonů a podobně.

LDPE folie

LDPE folie

Folii je možno tepelně smršťovat, je vhodná např. pro skupinové balení.

Obalový materiál

  • Lokalita : Konice

Náviny

  • Lokalita : Konice

Kontakt

DAPAS spol. s r.o.

Adresa
Masarykovo nám. 66, 798 52 Konice
E-mail
email
Web
http://www.dapas-konice.cz
Telefon
+420602774010


Kontaktní formulář